e-mail: kontakt@cosmeticcafe.pl     tel. 886 692 714

logo

O nas

Cosmetic Cafe powstało z pasji i zamiłowania do kosmetologii. Ten nowoczesny i przyjazny gabinet kosmetyczny w centrum Wrześni, stworzony został z myślą o osobach, które pragną zadbać o swój wygląd dzięki najnowszym odkryciom nauki jak również spędzić czas w relaksującej atmosferze. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych i skutecznych preparatach oraz urządzeniach.

Proponujemy atrakcyjne i przyjemne zabiegi, które skutecznie pomagają zniwelować defekty skóry oraz utrzymać twarz i ciało w doskonałej kondycji.

Każdy kosmetolog w naszym zespole posiada wykształcenie wyższe kosmetyczne, a do tego regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi doradzić i rozwiązać problemy z jakimi się do nas zwrócisz. Jest nam bardzo miło cieszyć się dobrą opinią oraz zaufaniem naszych klientów.

U nas możesz się czuć w pełni bezpiecznie, dbamy o idealną czystość i idealny komfort naszych klientów, a narzędzia sterylizujemy w najwyższej klasy autoklawie klasy B (najwyższa klasa).

Serdecznie zapraszamy. 

Polecamy w naszym gabinecie!

Zbieraj punkty - uzyskaj rabat
© Copyright 2016 www.cosmeticcafe.pl All Rights Reserved;

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl