e-mail: kontakt@cosmeticcafe.pl     tel. 886 692 714

logo

OPALANIE NATRYSKOWEOpalanie natryskowe to alternatywna metoda uzyskania naturalnej opalenizny bez konieczności ekspozycji ciała na promieniowanie UV (słońce, solarium). Zabieg polecany jest dla wszystkich osób bez względu na wiek i płeć, a przede wszystkim tych, które nie mogą lub nie chcą wystawiać się na działania słońca czy też solarium.

 Jest to metoda zalecana przez lekarzy dermatologów, jako alternatywny i zdrowy sposób opalania, w szczególności  dla kobiet w ciąży, karmiących, osób źle tolerujących promienie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Profesjonalny płyn do opalania natryskowego został tak sformułowany, żeby nadać oliwkowej i najbardziej naturalnej opalenizny bez żadnych pomarańczowych odcieni. Pozbawiony jest przykrego zapachu, który często powstaje w trakcie stosowania samoopalaczy dodatkowo bardzo szybko wysycha, dzięki czemu po zabiegu możemy się ubrać i opaleni wrócić do domu.

Opalanie natryskowe idealne jest  jako zabieg całoroczny, dający piękną opaleniznę, jak również na specjalne okazje, ponieważ po jednej wizycie nadaje skórze piękny, brązowy kolor.

Nałożenie barwnika trwa ok. 10 minut. Opalenizna pojawia się natychmiastowo osiągając pełen efekt po kilku godzinach. Kolor opalenizny utrzymuje się przez około 7-12 dni, w zależności od typu skóry, stopnia i sposobu jej przygotowania przed zabiegiem, częstości mycia, a także pielęgnacji po zabiegu.

Zalecenia przed i po opalaniu natryskowym:
-  dzień przed zabiegiem należy wykonać porządny peelingu ciała, który ma na celu usunięcie martwych komórek naskórka
 - bezpośrednio przed zabiegiem nie należy stosować kremów, dezodorantów perfum oraz nie wykonywać makijażu
- ewentualne depilacje powinno się wykonywać 24 godziny przez zabiegiem
 - zaleca się przyjście na zabieg w ciemnych, luźnych ubraniach
 - przez 3-6 godzin po zabiegu (gdyż w tym czasie barwnik się aktywizuje) nie należy: brać prysznica, korzystać z sauny, ćwiczyć, aby nie pocić się nadmiernie, wycierać się zbyt energicznie i używać dezodorantu
- po zabiegu opalanie natryskowego (od 24h po) należy używać intensywnie nawilżających balsamów celem wydłużenia czasu utrzymywania się; po kąpieli należy delikatne osuszać się ręcznikiem i nie używanie szorstkich gąbek
- chlorowana woda skraca żywotność opalenizny
 
Serdecznie zapraszamy!

Polecamy w naszym gabinecie!

Zbieraj punkty - uzyskaj rabat
© Copyright 2016 www.cosmeticcafe.pl All Rights Reserved;

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl