e-mail: kontakt@cosmeticcafe.pl     tel. 886 692 714

logo

HIFU 2D LIFTING


HIFU 2D BEZOPERACYJNY LIFTING

 

HIFU to technologia, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała.

Nazwa to skrót od angielskiego high intensity focused ultrasound, co znaczy skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Sama technologia jest znana od dawna, już 20 lat temu stosowano ją w medycynie do usuwania guzów, m.in. raka prostaty. Od 4 lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej, a jej popularność ciągle rośnie i nabiera szalonego tempa. Skoncentrowane ultradźwięki służą do wywołania tarcia komórek w skórze właściwej, a w efekcie ich przegrzania, co prowadzi do obkurczenia tkanek, skrócenia włókien kolagenowych i wywołania procesów naprawczych w skórze, czyli w skrócie liftingu. Skóra po zabiegu staję się jędrna, napięta i wygładzona.

 

Najważniejszą zaletą HIFU jest to, że skóra na powierzchni pozostaje nietknięta, nie ma konieczności rekonwalescencji i można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

Zabieg HIFU możemy wykonać na twarz i ciało, wszędzie tam gdzie działają siły grawitacji, gdzie powstają wraz z wiekiem coraz większe zwiotczenia i nawisy skórne. Na twarzy spektakularne efekty osiągniemy redukując podwójny podbródek czy unosząc górne powieki dzięki czemu, nasze spojrzenie jest bardziej otwarte, a twarz nabiera młodszego wyglądu. Dodatkowo osiągniemy poprawę linii żuchwy, redukcję zmarszczek na czole, przy oczach czy ustach oraz perfekcyjne napięcie policzków.

Na ciele z kolei zawalczymy o gładszy wygląd dekoltu, pozbędziemy się nieestetycznych pelikanów (zwisającej skóry ramion) czy nadmiaru skóry nad kolanami. Co ważne pomożemy również dojść do perfekcji skórze po ciąży czy dużym spadku masy ciała silnie ujędrniając brzuch, uda czy pośladki.

 

Zabieg jest bezbolesny, a niewielkie efekty często widać bezpośrednio po zabiegu. Na pełen efekt należy poczekać 3-6 miesięcy. Co ważne wykonujemy tylko 1-2 zabiegów na twarz, 2-3 na ciele, a cudownym ujędrnieniem ciszymy się przez następne 18 miesięcy.

 

 

Polecamy w naszym gabinecie!

Zbieraj punkty - uzyskaj rabat
© Copyright 2016 www.cosmeticcafe.pl All Rights Reserved;

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl