e-mail: kontakt@cosmeticcafe.pl     tel. 886 692 714

logo

ZABIEG NA OKOLICE OCZU

MODENTE - wygładzający zabieg, niwelujący cienie i obrzęki
 

Jest to nowoczesne połączenie 3 technologii pozwalające na nieinwazyjny lifting, drenaż oraz ujędrnienie skóry okolicy oczu.

Zabieg ten opiera się na 3 współdziałających technologiach, dzięki którym jest maksymalnie skuteczny:

* Fale radiowe bipolarne wspomagane bezpiecznym, promieniowaniem IR mają  udowodnione działanie ujedrniające, zagęszczające skórę i podnoszące owal twarzy. Prąd zmienny o wysokiej częstotliwości działa w obrębie skóry właściwej i tkanki podskórnej, podgrzewając ją powoduje silne obkurczenie włókien kolagenowych, a następnie ich ponowne napięcie. Jednocześnie stymulując skórę do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki dodatkowemu promieniowaniu IR, które działa biostymulująco na skórę, fale radiowe mogą w bezpieczny sposób przy niższych parametrach zadziałać głęboko.

* Masaż ssąco-próżniowy z rolkami pozwala na pogłębienie efektu fal radiowych, a dodatkowo wzmacnia ukrwienie skóry, zwiększenie jej dotlenienia poprzez wzmocnienie cyrkulacji krwi, pozwala na likwidację limfy z okolic oczu.LIFTING RZĘS ELLEEBANA
 

Piękna oprawa oczu to podstawa makijażu. Lifting rzęs elleebana jest fantastycznym zabiegiem, który nie tylko podkreśli Twoje spojrzenie, ale powoli na uzyskanie efektu optycznie dłuższych, zdyscyplinowanych i podkręconych rzęs.
Oko sprawia wrażenie większego, bardziej otwartego. Lifting rzęs polecamy szczególnie Paniom, które mają krótkie lub/i proste rzęsy

Zabieg polega na uniesieniu rzęs u nasady i podkręceniu ich. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków regenerujących jest delikatny dla naturalnych rzęs. Efekt utrzymuje się na 6-8 tygodni. Jest alternatywą dla przedłużania rzęs.

Na czym polega?

1. Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu.
Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.

Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs !!!

2. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor.

3. Dodatkowo zabieg wzbogacony może być o BOTOX, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.

4. Ostatnim etapem jest LAMINACJA, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein.BROW HENNA ELLEEBANAElleebana Brow Henna to absoluty hit w naturalnej stylizacji brwi. Profesjonalna seria Elleebana Brow Henna składa się z 7 wysoce pigmentowanych, luksusowych kolorów, idealnych dla każdego rodzaju skóry. Dzięki możliwości mieszania barwników powstaje prawdziwa magia kolorów! Elleebana Brow Henna nie zawiera amoniaku, ołowiu ani nadtlenku, co pomaga maksymalnie zminimalizować reakcje niepożądane. W przeciwieństwie do zwykłej henny, Elleebana brow henna utrzymuje się na włosach do około 6-8 tygodni, a na skórze 2-3 tygodni. Cena zabiegu obemuje również geometrię brwi, czyli wyznaczenie ich idealnego kształtu dopasowanego do naszej twarzy.
 

Polecamy w naszym gabinecie!

Zbieraj punkty - uzyskaj rabat
© Copyright 2016 www.cosmeticcafe.pl All Rights Reserved;

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl