e-mail: kontakt@cosmeticcafe.pl     tel. 886 692 714

logo

AUTORYZOWANY GABINET:

ZABIEGI DLA KOBIET W CIĄŻY

MAMA MIO - zabiegi dla kobiet w ciąży


 

Mama Mio to bezpieczna seria cudownych zabiegów spa na każdy trymestr ciąży i po narodzinach dziecka. Marka powstała 9 lat temu, stawiając sobie za cel stworzenie naturalnej i efektywnej formuły kosmetycznej dla kobiet w ciąży. Dziś zabiegi Mama Mio są oferowane w najlepszych spa na całym świecie. Kosmetyki Mama Mio powstają zgodnie z ideą „No Nasties”, co oznacza brak szkodliwych składników, dzięki czemu mamy gwarancję, że każdy produkt Mama Mio jest w pełni bezpieczny dla mamy i dziecka.

Zabiegi Mama Mio to m.in. zabiegi na zmęczone i opuchnięte nogi, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, masaż ciążowy oraz ekskluzywny zabieg na całe ciało, od stóp do głów. Każda z Pań znajdzie coś dla siebie, a poza zniwelowaniem towarzyszących ciąży dolegliwości takich jak opuchnięcia i obrzęki, świąd i rozstępy czy wypryski na twarzy, poczuje się zrelaksowana zarówno fizycznie jak i psychicznie. Zabiegi na twarz zaleca się wykonywać już począwszy od I trymestru ciąży, a na ciało od II przy prawidłowym jej przebiegu. W celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań standardowo przed zabiegiem wykonujemy wywiad medyczny, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o zgodę lekarza prowadzącego ciążę.

Co ważne w przypadku tych zabiegów nie jest stosowany masaż brzucha, który jest niedozwolony w ciąży ze względu na ryzyko wcześniejszego porodu. Każdy ruch wykonywany przez kosmetologa oraz ułożenie ciała ciężarnej w trakcie zabiegu są zaplanowane tak, by zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo przyszłej mamie i jej dziecku. Kosmetyki Mama Mio wykorzystywane do zabiegu stanowią idealną pielęgnację w tym wymagającym dla ciała okresie. Są bezpieczne, odżywcze, redukują napięcie skóry przez co zapobiegają powstawaniu rozstępów, przynoszą ulgę mięśniom, lekkość opuchniętym nogom, elastyczność skórze i pobudzają krążenie. Wszystko to dzięki niezwykle wysokiej zawartości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zawartych w naturalnych olejach roślinnych. Podczas ciąży poziom tych kwasów w ciele kobiety znacznie spada, ponieważ dziecko wykorzystuje je jako źródło pokarmu, by zbudować własne, zdrowe ciało. Przez to skóra kobiety w ciąży staje się jeszcze bardziej wrażliwa i mniej wytrzymała. Deficyt kwasów tłuszczowych omega bezpośrednio wpływa na sprężystość skóry, przyspieszając dodatkowo proces jej starzenia. Skóra staje się coraz bardziej sucha, a nawet zaczyna swędzieć. Dzięki zastosowaniu zabiegów SPA Mama Mio opartych na olejach roślinnych i wyciągach roślinnych przeciwdziałamy temu zwiększając jej elastyczność, by stała się ona mniej napięta i podrażniona.

Mama Mio Twarz Pełna Blasku - ciążowy zabieg pielęgnacyjny na twarz

Stworzony po to, by pomóc skórze twarzy poradzić sobie z obajawami hormonalnychwyprysków, abyś mogła cieszyć się swoim pięknym ciążowym blaskiem. Głębokie oczyszczanie, złuszczanie, relaksujący umysł masaż twarzy oraz rozjaśniające serum i dotleniająca maska nawilżająca mają na celu wyrównanie kolorytu skóry twarzy i przywrócenie jej blasku.

Mama Mio Masaż Ciążowy

Cudownie relaksujący masaż całego ciała przy użyciu bezpiecznych i efektywnych technik prenatalnych oraz olejków bogatych w odżywcze kwasy tłuszczowe omega. Rozluźnia mięśnie dolnego odcink kręgosłup, które tak dzielnie niosą ten piękny, słodki ciężar. Wspaniały masaż szyi i głowy oraz wyjatkowa, uelastyczniająca maska na skórę brzucha.

Mama Mio Zabieg na Szczęśliwe Nogi

Bogata w minerały kąpiel dla stóp. Złuszczenie zrogowaciałego naskórka. Masaż nóg i stóp, aby poprawić krążenie, usunąć obrzęk oraz zmęczenie związane z noszeniem dodatkowego ciężaru.

Mama Mio Pełna Blasku od Stóp do Głów

Kompleksowy zabieg dedykowany przyszłej mamie, który dba o jej całe ciało. Zawiera w sobie zabieg pielęgnacyjny dla skóry twarzy, masaż ciążowy oraz zabieg na obrzękniete i zmęczone nogi.

 

Polecamy w naszym gabinecie!

Zbieraj punkty - uzyskaj rabat
© Copyright 2016 www.cosmeticcafe.pl All Rights Reserved;

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl