e-mail: kontakt@cosmeticcafe.pl     tel. 886 692 714

logo

AUTORYZOWANY GABINET:

O nas

Cosmetic Cafe powstało z pasji i zamiłowania do kosmetologii. Ten nowoczesny i przyjazny gabinet kosmetyczny w centrum Wrześni, stworzony został z myślą o osobach, które pragną zadbać o swój wygląd dzięki najnowszym odkryciom nauki jak również spędzić czas w relaksującej atmosferze. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych i skutecznych preparatach oraz urządzeniach.

Proponujemy atrakcyjne i przyjemne zabiegi, które skutecznie pomagają zniwelować defekty skóry oraz utrzymać twarz i ciało w doskonałej kondycji.

Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi doradzić i rozwiązać problemy z jakimi się do nas zwrócisz. Jest nam bardzo miło cieszyć się dobrą opinią oraz zaufaniem naszych klientów.

U nas możesz się czuć w pełni bezpiecznie, dbamy o idealną czystość i idealny komfort naszych klientów, a narzędzia sterylizujemy w najwyższej klasy autoklawie klasy B (najwyższa klasa).

Serdecznie zapraszamy.


Firmy na których pracujemy:


Marka CHRISTINA istnieje od 1982 roku. Firma korzysta z zaawansowanych technologii przy opracowywaniu wyspecjalizowanych dermokosmetyków dla kosmetologów i lekarzy na całym świecie. Firma wyrosła z wizji jednej kobiety i jej pragnienia, by radykalnie poprawić jakość pielęgnacji skóry klientów. Ekipa Christiny prowadzi nieustające poszukiwania nowych aktywnych składników i opracowuje innowacyjne rozwiązania by móc dostarczyć najefektywniejsze i najbezpieczniejsze zabiegi i produkty, jakie nauka może zaoferować. Każda linia dedykowana jest specyficznym problemom skóry. Kosmetyki opracowywane są tak, by zajmowały się nią pod wieloma kątami, brane są pod uwagę przyczyny i symptomy w każdej potrzebującej działania warstwie skóry. Rezultaty są natychmiastowe, długotrwałe, widoczne i dające się łatwo ocenić.Hiszpańskie laboratorium Innosearch specjalizuje się w produkcji preparatów dla sektora medycznego i kosmetycznego. Zespół naukowców złożony z dermatologów, farmaceutów oraz lekarzy medycyny estetycznej projektuje produkty w oparciu o rozwiązania naukowe oraz własne doświadczenie.  Linia preparatów INNOSEARCH powstała na bazie wysoko skoncentrowanych składnikach aktywnych, gwarantujących optymalny poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnej wysokiej skuteczności działania. Wszystkie składniki zastosowane w produktach INNO-TDS są bardzo dobrze znane i stosowane w wielu terapiach leczniczych na całym świecie. Różnica pomiędzy produktami Laboratorium INNOSEARCH a innymi szeroko dostępnymi na rynku polega przede wszystkim na tym, że są czyste biologicznie i nie zawierają konserwantów w produktach


Dr. Grandel to rodzinna niemiecka firma, będąca na rynku od 65 lat. Jest globalnym dostawcą wysokiej jakości markowych produktów oraz pionierem i liderem na rynku kosmetyki profesjonalnej. Tworząc swoje ekskluzywne produkty, Dr. Grandel polega przede wszystkim na starannie wybranych surowcach pochodzących bezpośrednio z natury, a starannie dobrane receptury które wzajemnie się uzupełniają , zapewniają precyzyjne rozwiązania dla poszczególnych typów cer i ich różnych problemów.  


Farmakologiczna marka Atache pochodząca z Hiszpani będąca pionierem zastosowania witaminy C i retinolu w Hiszpanii stawia na więcej niż spodziewane efekty. Każdy zabieg skomponowany jest w taki sposób, by dostarczać skórze wręcz szokowe składników aktywnych dzięki czemu skóra staje się odżywiona, odzyskuje jedrność, witalność, blask a zmarszczki zostają zredukowane. Atache – Scientific Cosmetics to marka, zastosowania której efekty widać już po pierwszej sesji.  


 

Polecamy w naszym gabinecie!

Zbieraj punkty - uzyskaj rabat
© Copyright 2016 www.cosmeticcafe.pl All Rights Reserved;

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl