e-mail: kontakt@cosmeticcafe.pl     tel. 886 692 714

logo

MEZOTERAPIA

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka – najwięcej tego kwasu znajduje się w skórze, bo aż 50% całej zawartości. Pozostała część obecna jest głównie w gałkach ocznych, płynie łzowym, stawach i macierzy zewnątrzkomórkowej. Do dwudziestego piątego roku życia w naszej skórze jest pod dostatkiem kwasu hialuronowego, dlatego nasza skóra w tym wieku jest gładka, sprężysta i pozbawiona zmarszczek. Gdy kwasu hialuronowego ubywa, skóra staje się przesuszona, zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki, policzki oraz usta tracą swoją objętość. Do czterdziestego roku życia traci się aż połowę zapasów kwasu hialuronowego.


Kwas hialuronowy w bardzo dużym stopniu nawilża i nawadnia tkanki. Ma właściwości antyoksydacyjne oraz stymulujące powstawanie nowych fibroblastów oraz aktywuje własne fibroblasty do produkcji kolagenu. W medycynie estetycznej kwas hialuronowy występuje w dwóch postaciach:


NIEUSIECIOWANY KWAS HIALURONOWY – w płynnej postaci, który wykorzystywany jest do zabiegów mezoterapii igłowej w celu biorewitalizacji skóry
USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY – jako substancja bardzo plastyczna i naturalnie układająca się w skórze oraz tkance podskórnej - jako wypełniacz podawana do rozmaitych korekcji np. wypełniania bruzd i zmarszczek, podnoszenia opadniętych kącików ust, powiększania ust, korekcji wolumetrycznej twarzy i wielu innych zabiegów.

 

Overage to wypełniacze kwasu hialuronowego najwyższej jakości dostępne na rynku z certyfikatami CE III klasy, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Kwas hialuronowy zawarty w tych preparatach nie jest pochodzenia zwierzęcego; nie wymaga testów skórnych; jest całkowicie wchłaniany; jego cząsteczki nie są wykrywane jako ciała obce; rezultaty estetyczne są natychmiastowe i naturalne. Za ich pomocą można powiększyć usta, wypełnić bruzdę nosowo-wargową, zmarszczki marionetki czy podnieść policzki.

 

W celu wykluczenia przecwwskazań zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

 

Polecamy w naszym gabinecie!

Zbieraj punkty - uzyskaj rabat
© Copyright 2016 www.cosmeticcafe.pl All Rights Reserved;

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl