e-mail: kontakt@cosmeticcafe.pl     tel. 886 692 714

logo

AUTORYZOWANY GABINET:

APILUS

Apilus to precyzyjny aparat kanadyjskiej firmy, dzięki któremu można wykonywać zabiegi elektroepilacji i termokoagulacji. Aparat Apilus Senior 3G dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewnia klientom zdecydowanie wyższy komfort zabiegowy w porównianiu z innymi tego typu aparatami. Zabiegi są wyjątkowo skuteczne dzięki możliwości indywidualnego doboru parametrów zabiegowych, stosownie do rodzaju zmian skórnych czy też typu owłosienia.

Elektroepilacja to metoda epilacji, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Za pomocą bardzo cienkiej igły oraz indywidualnie dobranego prądu niszczymy komórki rozrodcze włosa, zapobiegając jego odrastaniu. Jest to idealne rozwiązanie dla posiadaczy jasnych, siwych, wrastających i zdeformowanych włosów oraz dla osób o ciemnej karnacji. Również dla tych, którzy z różnych innych przyczyn nie mogą skorzystać z zabiegów laserowych.
Liczba zabiegów zależy od rodzaju obszaru poddawanego epilacji, stopnia owłosienia oraz indywidualnych cech każdej osoby. Na wzrost włosów wpływają bowiem hormony, których stężenie w naszych organizmach jest różne. Włoski rosną w różnym tempie, dlatego w czasie jednej wizyty zniszczeniu ulega tylko ich część - będąca aktualnie w pierwszej fazie wzrostu ( anagenie) . Włosy można bowiem skutecznie usunąć jedynie w tym momencie ich rozwoju. Zabieg musi być wykonany cyklicznie ( średnio 8-12 wizyt), a długość przerwy między nimi ustala się indywidualnie.

Drugim równie istotnym zastosowaniem aparatu Apilus jest termokoagulacja. Jest to zabieg w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową w celu usunięcia niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry. Dzięki technice termokoagulacji możemy usuwać: zmiany naczyniowe, np. teleangiektazje, naczyniaki gwiaździste, rubinki oraz zmiany skórne, np. prosaki. Zabieg ten sprawdzi się idealnie zarówno u osób z cerą naczynkową, jak również przy pojedynczych zmianach naczyniowych. Doskonale uzupełnia zabiegi laserowe, podczas których zlikwidować możemy uporczwy rumień na skórze twarzy, szyi i dekoltu.
Pojedyncze naczynka można zamknąć już po jednym zabiegu.

Podczas wykonywania zabiegu stosujemy tylko jednorazowe i sterylne igły z izolacją teflonową, zapewniając komfort zabiegu i zapobiegając tym samym niepożądanym reakcjom na powierzchni skóry. Przed każdym zabiegiem wykonujemy pełen wywiad medyczny celem wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do jego wykonania.

Urządzenia Apilus zapewniają:

- skuteczne, bezpieczne i bezbolesne zabiegi epilacji
- definitywną eliminację komórek pierwotnych w okolicach cebulki włosowej
- komputerową kontrolę każdego impulsu dostosowanego do wilgotności i wrażliwości skóry klientki
- innowacyjne technologie zwiększające komfort i skuteczność zabiegów
- dobre efekty przy mieszkach zdeformowanych i włosach wrastających
- bezbolesne zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych


 

Polecamy w naszym gabinecie!

Zbieraj punkty - uzyskaj rabat
© Copyright 2016 www.cosmeticcafe.pl All Rights Reserved;

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl